top of page

Minhjemmeside gruppe

Offentlig·1 medlem

Nymburk Zaragoza přenos 5 prosince 2023

25. 11. 2023 — Na webu Tipsport.cz můžete sledovat přímý přenos zápasu Albacete – Zaragoza z 2. ... 26.11.2023-17:00 – Ústí nad Labem-Nymburk · Doporučené přímé ...

FC Barcelona - Coviran Granada - Španělská basketbalová Liga ACB | Česká televizeStopáž101 minutFC Barcelona - Coviran Granada3. 12. 2023 na iVysíláníStopáž120 minutFC Barcelona - Basquet Girona27. 11. 2023 na ČT sportStopáž105 minutUCAM Murcia - FC Barcelona21. 2023 na ČT sportStopáž92 minutFC Barcelona - Lenovo Tenerife13. Utkání začíná v úterý ve 20 hodin, přímý přenos lze sledovat na YouTube FIBA. Z basketbalového utkání Kooperativa NBL Nymburk - USK Praha 108:60 | Foto: David Šváb Případná výhra by byla pro Nymburk opravdu cenná, jelikož se dostal do velmi obtížné skupiny, ve které má kromě Zaragozy ještě francouzský Gravelines Dunkerque a tureckou Manisu, tedy všechno týmy z elitních evropských lig. Do čtvrtfinále postoupí jen dva nejlepší celky ze skupiny. Casademont Zaragoza Transfer Watch 26. 2. 2021 — Earlier, Zaragoza had brought in guard Luka Rupnik, who started the season at ERA Nymburk. The Slovenian international played for the Spanish ... Zaragoza - Nymburk 90:71, Basketbalisté Nymburka přes porážku v Zaragoze slaví postup do čtvrtfinále Ligy mistrů - Sport. czBamberg už se před druhý Nymburk nemůže dostat kvůli horší bilanci ze vzájemných zápasů. Amielův tým tak už minimálně zopakoval nejlepší výsledek z loňska, kdy skončil na finálovém turnaji v Aténách ve čtvrtfinále s pořádajícím AEK. "Chtěl bych pogratulovat Zaragoze ke skvělému výkonu. Uragán Nymburka řídil Tůma, stanovil si rekord. Chceme první 7. 4. 2021 — Nymburk po jasné výhře v Itálii dotáhl v tabulce vedoucí Zaragozu, kterou hostí ve čtvrteční domácí dohrávce (18.30, přímý přenos vysílá ... Foto: Nymburk Basketbal David/ERA Šváb, ČTKDruhý zleva Omar Prewitt z Nymburku během utkání se Zaragozou.. Trojka Petra Bendy na startu druhé desetiminutovky zajistila Nymburku jeho nejvyšší vedení o devět bodů, ale domácí se postupem času střelecky chytli a do poločasové přestávky už šli s vedením 45:40. Hned poté Zaragoza získala náskok deseti bodů, ale Nymburk se opět vrátil. Právě probíhá živý přenos Nymburk - Pardubice ŽivéPřenosy.TV Sledujete rádi basketbal? Chcete vidět ▶️ živý přenos Nymburk - Pardubice? Více na ŽivéPřenosy.TV Obradoiro - Zaragoza. Basketbal; Španělská liga. Více ... Nymburk jde za novou výzvou. Popasuje se s týmy z elitních ligových soutěžíBasketbalisté Nymburka vstoupí v úterý do osmifinálové skupiny FIBA Europe Cupu. Na úvod se představí na palubovce Zaragozy, účastníka španělské ACB ligy, tedy nejsilnější ligy Evropy. Pokusí se zopakovat úspěch ze základní skupiny, kdy na úvod rovněž uspěli na palubovce favorita. V domácím dresu zářil Jacob Wiley s 22 body a 10 doskoky. "Jelikož jsme nevěděli v průběhu, jak druhý zápas probíhá, tak jsme byli zklamaní, protože to nebylo to, co jsme chtěli předvádět. Před šatnou jsme se dozvěděli, že Bamberg v posledních dvou minutách otočil zápas a tím pádem jsme postoupili, takže začala převládat radost, protože jsme podruhé za sebou ve Final Eight, " uvedl Kříž. Nymburk nastoupil stejně jako v úterý v bosenském Laktaši proti Bambergu bez zdravotně indisponovaného Retina Obasohana i bez kapitána Vojtěcha Hrubana, který se v právě v minulém utkání znovu zranil. Po vyrovnaném úvodu sice Zaragoza unikla sedmibodovou šňůrou do vedení 12:6, ale čeští mistři zareagovali povedenou pasáží 16:2 a po snížení domácích ovládli první čtvrtinu 22:16. Ale takových, že jsme jim to naházeli do ruky. Tam se projevila jak únava, tak i to, že jsme hráli docela dost minut v okleštěné sestavě, " dodal Kříž. Basketbalová Liga mistrů - osmifinále:Skupina L - dohrávky 3. kola:Casademont Zaragoza - ERA Nymburk 90:71 (16:22, 45:40, 63:54)Nejvíce bodů: Wiley 22, Harris 17, Sulaimon 15 - Palyza 17, Datton 14, Kříž 10. Fauly: 19:25. Trestné hody: 29/24 - 15/10. Trojky: 6:7. Doskoky: 40:50. K šanci na postup tak bude třeba uhrát minimálně tři výhry. Zaragoza je aktuálně třináctá z 18 týmů v tabulce španělské ligy se čtyřmi výhrami. Naposledy v neděli vyhrála nad účastníkem Ligy mistrů Murcií s českým reprezentantem Davidem Jelínkem či bývalým nymburským hráčem Howardem Sant-Roosem v sestavě 82:76. V základní skupině Evropského poháru vyhrála tři ze čtyř zápasů, když dvakrát porazila Brindisi a jednou Kalev, se kterým pak doma prohrála odvetu ve chvíli, kdy už měla jisté vítězství ve skupině. Krajská liga: Poděbrady předvedly proti Žabonosům parádní obrat Nymburk se utkal se Zaragozou v Lize mistrů v sezoně 2020/21. Na jejím hřišti prohrál 71:90, odvetu doma vyhrál 98:78. Živý přenos Servette Geneve - Växjö je online ▶ před 2 hodinami — 20:00 Zaragoza - Nymburk · 20:00 Cucerovschii Serghei - Schiopu Sergiu. 18+. Internetové stránky ziveprenosyzdarma.cz mají pouze informační ... Online: Nymburk - Zaragoza 98:78, Liga mistrů 8. 4. 2021 — Nymburk zahraje proti španělské Zaragoze. Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30. iDNES.cz · Napište nám · Kontakty · Reklama · VOP ...