top of page

Minhjemmeside gruppe

Offentlig·1 medlem

Malisheva Kika drejtpërdrejt 5 dhjetor 2023


ndikojnë drejtpërdrejt në jetën e qytetarëve të këtyre komunave. Gjithashtu ... Malisheva, Suhareka, Rahoveci dhe Klina, komunat më të prekura nga pickimi i ...


Zeka mohon zërat për rikthimin te Vëllaznimi 18 jan 2018 — drejtpërdrejt me Borozani.com. Borozani.com. “Jo, nuk do të rikthehem Bujamin Xhemaili kalon te Kika. 17/01/18 @ 17:21. SHQIP NË BOTË. Lirim ... Rezultatet LIVE në Ligën e Parë të Kosovës 27 pri 2019 — Fushë Kosova – Kika 0:0 Krasniqi: Rreth 700 familje do të përfitojnë drejtpërdrejt nga hapja dhe ndërtimi i rrugës “Ali Zeneli” në Mitrovicë. Hetimet e gjykatës së Hagës për krimet e kryera në Kosovë ... drejtpërdrejt ose tërthorazi në vrasjet e maskrimet e shqiptarëve dhe Musli Mazrekaj,mekanik, Malishevë: Malisheva po mbushet me grafite për Albinin. Sot FFK zgjedh më të mirët për vitin 2021 22 dhj 2021 — Ky manifestim mbahet në objektin e Klan Kosovës dhe do të transmetohet drejtpërdrejt në orën 17:00. Malisheva-Kika. Në takimet tjera do të ... për menaxhimin e rasteve të fëmijëve në punë në kosovë1 Ministria financon pjesën më të madhe të shërbimeve sociale drejtpërdrejt tek përfituesit, me disa Muharrem Kika. Qendra për Punë Sociale – Prishtinë. 7. Zyberaj: Naimi punoi me ne, Behgjet Pacolli i ndihmoi kur kishte probleme shëndetësore Bashkëpunëtori i Behgjet Pacollit, Jetlir Zyberaj, tha se është shokuar me vr... Policia “blindon” argjendarinë në Prishtinë, lidhet me grabitjen e Suharekës Që prej mbrëmë, Policia e Kosovës ka blinduar një argjendari në Prishtinë, pr... Koci: Janë vrasësit më naivë në Kosovë, Naim Murseli nuk e ka pranuar fajësinë për vrasjen e Liridonës Avokati Arianit Koci i ftuar në Pressing në T7, ku po diskutohet vrasja makab... Vëllau i Liridonës: Sot ajo prehet aty ku e ka vendin Vëllau i Liridona Ademaj, Leonard Ademaj, ka shkruar në Facebook pas rivarrim... Berisha me detaje tronditëse për vrasjen e Liridonës: Nuk ishte plani i vetëm, ishte menduar edhe një inskenim me veturë Avokati i njohur, Besnik Berisha ka shpalosur detaje të padëgjuara deri më ta... Gramoz Vokrri akuzon rëndë Agim Ademin: Cakton vet gjyqtarët, puna e tij jo-transparenteGramoz Vokrri ka akuzuar Kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi se ai cakton gjyqtarët për ndeshjet e Superligës, punë që nuk i takon ta bëjë. Vokrri ishte i ftuar mbrëmë në emisionin “Dueli Sportiv” në Radio Televizionin Dukagjini, në të cilin foli rreth kandidaturës së tij dhe problemeve që ka FFK. Sipas Vokrrit, Agim Ademi vendos vet se cilë gjyqtarë duhet të ndajnë drejtësinë në ndeshje të caktuara, ani pse këtë punë duhet ta bëjë Komisioni për delegimin e gjyqtarëve. Page 1.qxd drejtpërdrejt kryeministrit kur shtoi se "të gjithë atyre, që men- dojnë se Malisheva dëshmitare e shekullit 20-të. Llapi... Zhuri...Baladë e kuqe e ... Zeka mohon zërat për rikthimin te VëllaznimiKONFIRMOHET Borozani / Arkiv Pas spekulimeve se do të rikthehet te Vëllaznimi në këtë afat kalimtar dimëror, Mevlan Zeka ka mohuar gjithçka përmes një komunikimi të drejtpërdrejt me Borozani. com. “Jo, nuk do të rikthehem te Vëllaznimi. Kam kontratë me Lirinë dhe do të qëndroj te kjo skuadër, pavarësisht se kam pasur oferta nga 4 klube të Superligës. Kam biseduar me trajnerin Bledi Shkëmbi dhe bashkë me të jemi dakorduar që të qëndroj te Liria. Do ta jap maksimumin te kjo skuadër, ndërsa Vëllaznimit i dëshiroj suksese në stinorin pranveror. Rezultatet LIVE në Ligën e Parë të KosovësAutori: Gazeta inFokus 16:06 | 27 April 2019 Në kuadër të javës së 26-të në Ligën e Parë të Kosovës po zhvillohet 4 ndeshje, shkruan Gazeta inFokus. Ramiz Sadiku ka kaluar në epërsi ndaj Besës, ndërsa edhe Onixi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Trepçës. Rezultatet momentale:-Advertisement- Ramiz Sadiku – Besa 1:0 2 Korriku – Vushtrria 0:0 Fushë Kosova – Kika 0:0 Onix Banja – Trepça 1:0. /Gazeta inFokus/ Raporti i Adrit me Shqipen, Iliriana xheloze Iliriana dhe Adri janë çifti i cili kanë hyrë brenda Big Brother Vip Kosova s... Kur e planifikoi vrasjen e Liridonës? Foto e Naim Murselit në Facebook ngre dyshime Makabër dhe tronditëse është vrasja e Liridona Ademit në Prishtinë, organizat... Drita e Gjilani mësojnë kundërshtarët për kupë 8 dhj 2020 — FC A&N – Kika. Vllaznia Pozheran – Dukagjini. Drita – Trepça. Kosova Malisheva – 2 Korriku. Dardana – Ballkani. Ndeshjet për 1/16 e finales ... Ushtria izraelite i thotë OBSH-së të heqë furnizimet mjekësore nga Gaza jugore Ushtria izraelite i ka thënë Organizatës Botërore të Shëndetësisë që të heqë... Kurti: Kosova siguron të drejta të fuqishme për komunitetet joshumicë Kryeministri Albin Kurti pas takimit me delegacionin e Asamblesë Parlamentare... Detaji që tradhtoi Naim Murselin në varrimin e Liridona Ademit Historia e vrasjes së Liridona Ademit në Prishtinë, ngjarje për të cilën akuz... Analisti nga Shqipëria: Naimi dyshohet se ka pasur një marrëdhënie jashtë martesore me një burrë Analisti Arjan Curri ka deklaruar sot në Top Story se Prokuroria e Kosovës po... Albanian Edition What Happened in Kosovo PDF prej tyre vuajtën ngacmime dhe keqtrajtime të ngjashme me ato që kishin përjetuar në Kosovë. Të tjerët udhëtuan drejtpërdrejt Malisheva/Malisevo 2 Malisheva/ ... Arllat YouTube YouTube 0:38 DREJTPËRDREJT NGA MALISHEVA URBANE 0:30... malisheva #malishevacity #malishevë #malisheva04 #kosovë ».DREJTPËRDREJT NGA MALISHEVA URBANEoriginal sound - Kastriot Telaku☑️. Drejtpërdrejt | Drejtpërdrejt | By TV Malisheva 9:18More videos you may like · #vintage #viralvideo · So Funny! Angry Dog Vs Mirror Fight | Most Funniest Mirror P... · Kisi raah me kisi moad par # ... “Shumë jo transparente. Kemi raste me gjyqtarët, kemi klube të cilave iu referon vetëm një gjyqtar tri katër ndeshje rresht, gjë që është e plotësisht e pakuptimtë. Kemi gjyqtarë me stemë të UEFA-s e FIFA-s të cilët nuk delegohën fare, por në të njëjtën kohë ftohen nga UEFA për të referuar ndeshje ndërkombëtare. Sistemi i delegimit bëhet nga kryetari drejtpërdrejt, këto gjëra janë plotësisht të papranueshme, nuk po dihet si shpërndahet klubet. TOKE E MBJELLE ME VARRE.cdr Ai ishte diplomat shumë i drejtpërdrejt e jashtëzakonisht i sinqertë. Dhe Avdullah Ramadan Tahiri, nga Malisheva, Gjilan;. 9. Sylejman Shaip Badallaj, nga ... FC 2 Korriku - Ndiqeni drejtpërdrejt ndeshjen Flamurtari FC Malisheva. 9,9 K apreciază asta. Faqja e vetme zyrtare e menagjuar nga FC Malisheva -The only official page managed by FC Malisheva. KF KIKA. 6,3 K apreciază ...


Om

Velkommen til gruppen! Du kan forbinde med andre medlemmer, ...
bottom of page